Reklama w wyszukiwarce - linki sponsorowane

Czekamy na Twój kontakt!

Reklama Adwords

Jedną ze skuteczniejszych form promocji w Internecie, która daje niemal natychmiastowe efekty, jest reklama AdWords. Jest to system reklamowy PPC (Pay Per Click) stworzony przez firmę Google, a jego działanie opiera się o wyświetlanie reklam ponad, obok i pod wynikami wyszukiwania oraz na witrynach partnerskich.


Reklama poprzez AdWords jest skuteczna, lecz jednocześnie skomplikowana dla przeciętnego użytkownika. Płacisz jedynie za kliknięcia, więc nie wydajesz swoich pieniędzy na darmo! Kluczem do sukcesu jest umiejętne ustalenie strategii budżetowania, stworzenie kreatywnych tekstów reklamowych oraz ciągła kontrola działań. Dokładnie taki zestaw działań może zaoferować Ci firma PANET.Marketing Szeptany

Marketing szeptany jest doskonałą formą prowadzenia promocji marki lub produktu, ten typ działań promocyjnych buduje u klientów pozytywny wizerunek danego produktu (marki) i skłania do bezpośredniego dokonania konwersji (np. zakupu, skorzystania z usług). Działania te polegają na "szeptaniu" innym użytkownikom sieci informacji dotyczących promowanej marki.Ceny

Ceny wyżej oferowanych usług nie są z góry określone i wynikaja z różnych czynników zależnych od cech charakterystycznych dla usługi.
- Kampanie reklamowe - ceny zależą od zaawansowania i zasięgu prowadzenia działań reklamowych i są najczęściej prowizją od wydanej kwoty.
- Marketing szeptany - ceny tego typu usług zależą od zasięgu prowadzenia działań.
Zapraszamy do kontaktu w celu bezpłatnej wyceny!
Każdego klienta traktujemy indywidualnie, oferujemy konkurencyjne ceny usług.
Aby dowiedzieć się więcej skontaktuj się z nami!


Skontaktuj się z nami!Imię i nazwisko:
Strona WWW*:
Twój adres e-mail:
Treść wiadomości:
* Strona www - prosimy o podanie adresu strony www w przypadku zapytań dotyczących pozycjonowania i reklamy